Projekty kuchni
Projekt Realizacja

Witamy serdecznie wszystkich wielbicieli rzeczy nadzwyczaj użytecznych a przy tym wyjątkowo pięknych.

Podzielimy się z Państwem pięknymi projektami nowoczesnych jak i klasycznych kuchni, które to zachwycają kolorystyką oraz najbardziej ergonomicznym ich wykorzystaniem.

Przedstawimy też państwu możliwości zabudowy garderoby, salonu oraz wszystkich innych mebli, jakie mogą się znaleźć w państwa domu.

Autorem prezentowanych prac jest nasz projektant Tomasz Zupczyński, który każdorazowo podchodzi indywidualnie do wykonywanego projektu ale najlepszy efekt końcowy gwarantują zarówno wyspecjalizowany projektant jak i nasi wykwalifikowani pracownicy posiadający wiedze na temat „DYNAMIC SPACE – praktycznej kuchni” oraz są ekspertami w zakresie nowości na rynku akcesoriów meblowych.

Zapewniamy znajomość aktualnie obowiązujących trendów w designie meblarskim odwiedzając oraz aktywnie uczestnicząc corocznie w największych światowych wystawach mebli.

 Oczywiście nie bez znaczenia są tu meble kuchenne, do których przykładamy szczególne znaczenie.

Specjalnie dla państwa potrzeb stworzyliśmy coś co się nazywa „ JAZDA PRÓBNA KUCHNI”.

Dzięki temu narzędziu będziecie mieli państwo możliwość zupełnie darmowego przetestowania swojej kuchni w zakresie praktyczności oraz rozkładu (w siedzibie naszej firmy jeszcze przed jej wykonaniem).

 Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii projektów mebli kuchennych, salonowych, garderoby oraz skorzystania z usług naszego projektanta.