Rzetelna Firma

baner_02_cieniowany

Lazy Facebook likebox module

Kuchnie na wymiar – nasze projekty

ProjektRealizacja

Witamy serdecznie wszystkich wielbicieli rzeczy nadzwyczaj użytecznych, a przy tym wyjątkowo pięknych.

Podzielimy się z Państwem pięknymi projektami nowoczesnych, jak i klasycznych kuchni, które zachwycają kolorystyką oraz najbardziej ergonomicznym wykorzystaniem.

Przedstawimy też Państwu możliwości zabudowy garderoby, salonu oraz wszystkich innych mebli, jakie mogą się znaleźć w Państwa domu.

Autorem prezentowanych prac jest nasz specjalista od projektowania mebli, Tomasz Zupczyński, który każdorazowo podchodzi indywidualnie do wykonywanego projektu. Najlepszy efekt końcowy gwarantuje zarówno wyspecjalizowany projektant, jak i nasi wykwalifikowani pracownicy posiadający wiedzę na temat „DYNAMIC SPACE – praktycznej kuchni” oraz są ekspertami w zakresie nowości na rynku akcesoriów meblowych.

Dzięki corocznemu uczestnictwu w największych światowych wystawach mebli doskonale orientujemy się w aktualnych trendach w designie meblarskim.

Szczególną wagę przykładamy do projektowania mebli kuchennych (http://www.wior.pl/pl/projekty-kuchni.html) – nasze kuchnie na wymiar zaskakują swoją elegancją, funkcjonalnością i doskonałym wykonaniem.

Specjalnie dla Państwa potrzeb stworzyliśmy coś, co się nazywa „JAZDA PRÓBNA KUCHNI”.

Dzięki temu narzędziu będziecie mieli Państwo możliwość zupełnie darmowego przetestowania swojej kuchni w zakresie praktyczności oraz rozkładu (w siedzibie naszej firmy jeszcze przed jej wykonaniem).

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii projektów mebli kuchennych, salonowych, garderoby oraz skorzystania z usług naszego projektanta.
 
Jesteśmy na Google+
Google+